Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

70-та річниця визволення Чернівців від фашистських загарбників

29 березня 2014 року з нагоди 70-ої річниці визволення міста Чернівці від фашистських загарбників представники Буковинського державного медичного університету та студенти на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Ніною Зорій та в.о. завідувача кафедри суспільних наук та українознавства Антонієм Мойсеєм вшанували пам’ять визволителів міста покладанням квітів до пам’ятника на Соборній площі.

У цей день ми низько вклоняємося перед героями, які віддали найцінніше заради своєї  Батьківщини – життя. Колектив БДМУ бажає ветеранам здоров’я, наснаги, достатку, злагоди й добра. Героїзм, мужність та сила духу визволителів Чернівців завжди залишатиметься в людській пам’яті та буде  предметом гордості нащадків.