Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ зібрали кошти для військових

Студентами Буковинського державного медичного університету була проведена чергова благодійна акція зі збору коштів для воїнів у зону АТО.

Під час акції було зібрано 4800 грн. для солдатів. Кошти були передані громадській організації «Маскувальна сітка Чернівці». Волонтери придбали засоби гігієни, спідню білизну, шкарпетки, тактичні рукавиці, тактичні рюкзаки, медикаменти.

Нагадаємо, що нещодавно студенти БДМУ разом з організацією ініціювали збір макулатури, а на виручені кошти придбали оснащення для плетіння маскувальних сіток нашим воїнам у зону АТО.

Хай Бог береже тих, хто захищає наші кордони!

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

В БДМУ продовжують роботу курси першої долікарської допомоги

З огляду на останні події в країні та на чисельні прохання мешканців міста та області на базі Буковинського державного медичного університету (кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти) започатковані та активно проводяться безкоштовні курси з надання першої долікарської допомоги.