Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ пропонували чернівчанам обміняти цигарку на цукерку

З нагоди Дня здоров’я студенти фармацевтичного факультету БДМУ провели просвітницьку акцію «Обміняй цигарку на цукерку».

Захід зорганізували студенти І курсу спеціальності «Фармація» БДМУ разом з куратором Аллою Великою, асистентом кафедри медичної та фармацевтичної хімії.

«Наразі проблема тютюнопаління є надзвичайно актуальною, особливо для молоді. До акції були залучені студенти нашого закладу та пересічні перехожі, які після проведення бесіди щодо наслідків тютюнопаління, із задоволенням обмінювали цигарки на цукерки,» – розповідають організатори акції.
Понеділок, 16 квітня 2018

«Дзвони минулого – шляхи майбутнього»

У Чернівецькому обласному художньому музеї 1 жовтня відбулося відкриття виставки художніх робіт та виробів декоративно-прикладного мистецтва студентів та співробітників БДМУ «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», яка приурочена 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

«Домбровські хімічні читання» знову у Чернівцях

22-25 вересня БДМУ разом з ЧНУ імені Юрія Федьковича приймали учасників VІ Української конференції «Домбровські хімічні читання-2015».

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

«Ми щит і меч твій, Україно!»

16 березня 2017 року співробітники кафедри суспільних наук та українознавства – старший викладач Потапова Л.Б. та викладач Андрієць В.І. – провели виховний захід до Дня українського добровольця.