Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ пропонували чернівчанам обміняти цигарку на цукерку

З нагоди Дня здоров’я студенти фармацевтичного факультету БДМУ провели просвітницьку акцію «Обміняй цигарку на цукерку».

Захід зорганізували студенти І курсу спеціальності «Фармація» БДМУ разом з куратором Аллою Великою, асистентом кафедри медичної та фармацевтичної хімії.

«Наразі проблема тютюнопаління є надзвичайно актуальною, особливо для молоді. До акції були залучені студенти нашого закладу та пересічні перехожі, які після проведення бесіди щодо наслідків тютюнопаління, із задоволенням обмінювали цигарки на цукерки,» – розповідають організатори акції.
Понеділок, 16 квітня 2018