Відбулися урочистості з нагоди 201-ї річниці з дня народження Кобзаря

Представники ректорату і профкому, викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, що відбулося 9 березня на Центральній площі Чернівців.

Захід розпочався з хвилини мовчання на знак пам’яті про співвітчизників, які віддали своє життя за цілісність та незалежність України під час Революції Гідності та проведення антитерористичної операції на Сході країни.

До 66-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

4 березня студенти І курсу групи №31 медичного факультету №2, спеціальність «Лікувальна справа»

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Традиційно березень у Буковинському державному медичному університеті проходить у відзначенні важливої для кожного свідомого патріота-українця дати – річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Студентка БДМУ у трійці кращих знавців української мови та літератури

ВІТАЄМО. Студентка І курсу медичного факультету №2 Семенюк Ольга (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Шутак Лариса Богданівна) посіла почесне ІІ місце на Всеукраїнському етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.