Професор БДМУ взяла участь у семінарі «Family Medicine»

З 30 серпня по 5 вересня у м. Зальцбург (Австрія) відбувся медичний семінар по сімейній медицині, організований Медичним центром університету DUKE (Північна Кароліна, США) у співробітництві з Медичним університетом Відня за підтримки Австрійського Федерального Міністерства науки та досліджень, Open Medical Institute та American-Austrian Foundation. На семінарі були присутні понад 30 учасників з різних країн Східної Європи, Азії, Африки.

Делегатом з України стала завідувач кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», професор Лариса Сидорчук. Була представлена розгорнута доповідь-презентація про розвиток вітчизняної сімейної медицини на сучасному етапі та здійснено розбір клінічного випадку із власної практики. Учасники семінару з різних країн з цікавістю сприйняли інформацію про здобутки науковців та клініцистів Буковини та університету. Особливий інтерес викликала інформація про створення та роботу центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), навчально-практичних центрів ПМСД БДМУ. Упродовж тижня учасники семінару заслухали лекції провідних вчених у галузі сімейної медицини: професорів Лойда Міченера, Манфреда Маєра, Шарон Хал, Деніса Ку. Брали участь у воркшопах: «Інтервенція в роботі», «Метричні засоби, що працюють», «Епідеміологія 101». До та після семінару учасники пройшли перевірку вихідних та кінцевих знань у пропонованих тестах, отримали сертифікати. Під час семінару відбувались жваві дискусії, учасники ділились досвідом організації сімейної медицини та безпосередньої роботи лікаря в їх країнах, своїми навичками, думками.

Бруно Люненфельд відвідав Буковину

Бруно Люненфельд

ОСОБИСТІСТЬ. У переддень Всесвітнього захисту дітей Буковину відвідав всесвітньовідомий вчений, на основі досліджень якого, ґрунтується
сучасна галузь репродукції людини – професор Бруно Люненфельд.

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.

Викладач БДМУ відвідала центральний офіс Euronews

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 6-7 жовтня відвідала центральний офіс провідного європейського цілодобового інформаційного телеканалу Euronews у м. Ліон, Франція.

Викладач БДМУ взяла участь у зустрічі з європейськими політиками

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко взяла участь у зустрічі з відомим європейським політичним діячем Енріко Летта, у ході якої відбулося обговорення майбутнього Європи.