У БДМУ провели тренінг з особистісного розвитку

13 грудня з ініціативи Студентської Ради БДМУ та за підтримки медико-психологічного центру в рамках інноваційного освітнього проекту «Сходи в майбутнє» відбувся тренінг з особистісного розвитку на тему «Хто я?».

У роботі взяли участь члени «Школи лідерів» та активісти студентського самоврядування університету. На тренінгу учасники отримали новий досвід, провели внутрішню роботу та отримали поштовх у напрямку особистісного розвитку.
Дякуємо досвідченому тренеру Наталі Севастіді за нові знання та цікавий досвід, а талановитій молоді за відкритість, ентузіазм та активну життєву позицію!

Студенти БДМУ взяли участь у VII міжнародному пленері Національного студентського союзу

VIІ міжнародний пленер органів студентського самоврядування

Упродовж 22-29 серпня в с. Коблеве Миколаївської області проходив VII міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, академічних прав та соціального захисту студіюючої молоді. Делегатами від Буковинського державного медичного університету стали студенти Юлія Любеля, Анна Рибарчук, Наталія Максимчук та Юрій Саркісов.

Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

“Зробимо Україну чистою” – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні. Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 млн.

Студенти БДМУ набувають досвід профілактичної роботи

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ студенти V курсу медичного факультету № 2 опановують профілактичні технології із застосуванням наочних засобів санітарної освіти.

Студенти БДМУ організували свято для дітей спеціалізованої дошкільної установи №31

На кафедрі медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки стало доброю традицією підтримувати щорічну благодійну акцію, яка відбувається напередодні Святого Миколая. 17 грудня 2012 року співробітники кафедри та студенти І курсу стоматологічного факультету, у рамках організованої акції, відвідали спеціалізований дошкільний навчальний заклад №31 по вул. Руданського, для дітей з вадами розвитку. Попередньо закуплені фрукти, солодощі та іграшки, були подаровані дитячому садочку. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, грали в ігри та дарували своє тепло, увагу, ласкy.