Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ презентували свої творчі таланти на фестивалі «Чисті роси»

23 березня в палаці «Академічний» відбувся II етап обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості «Чисті роси».

Студенти БДМУ та керівники студій палацу «Академічний» представили мистецьку діяльність нашого університету у всіх заявлених номінаціях: «Декоративно-прикладне мистецтво», «Художнє виконавство» – вокально-хоровий та інструментальний жанри, «Авторське виконання», «Хореографічне та театральне мистецтво».

Журі виставило високу оцінку всім виконавцям та керівникам за професійний мистецький рівень. Заключний етап конкурсу та оголошення результатів відбудеться вкінці квітня.
Понеділок, 26 березня 2018

1 березня – Всесвітній день імунітету

Імунітет – здатність організму захищати власну цілісність і біологічну індивідуальність.

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У цей день поширюється інформація про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-го століття», а нині вже і «ХХI-го століття».

1 грудня – День невролога

День невролога

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиросердно вітаємо неврологів з професійним святом, бажаємо творчих успіхів, міцного здоров’я, натхнення у вашій нелегкій праці.