Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Представники БДМУ взяли участь у нараді Координаційної групи

Представники БДМУ взяли участь у нараді Координаційної групи

Представники БДМУ 26 січня 2016року взяли участь в робочій нараді Координаційної групи та керівників, заступників керівників груп для забезпечення формування пропозицій до стандартів вищої освіти за спеціальностями галузі знань «Охорона здоров’я».

Відкрив нараду Василишин Роман Йосипович - заступник Міністра охорони здоров’я України-керівник апарату, який у своїй промові зупинився на важливих питаннях Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я європейської якості. Волосовець Олександр Петрович - завідувач сектору науки та інновацій Управління координації центрів реформ МОЗ України - зауважив про шляхи запровадження освітньо-наукових спеціалізацій. Завідувач сектору кадрів освіти та науки Управління роботи з персоналом та внутрішньої безпеки МОЗ України П’ятницький Юрій Сергійович поінформував присутніх про рішення установчої наради Координаційної групи. Заступник директора Державної організації «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при МОЗ України Мруга Марина Рашидівна представила проект Методичних рекомендацій щодо розроблення стандартів вищої освіти Міністерства освіти і науки України та провела тренінг щодо їх  підготовки. Від БДМУ у нараді взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Геруш Ігор Васильович та професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, заступник керівника робочої групи зі спеціальності «Фізична реабілітація» Полянська Оксана Степанівна.

 

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ відбувся “круглий стіл” Клінічна фармація: реалії сьогодення”

17 квітня відбувся круглий стіл для випускників спеціальності “Клінічна фармація” із практичними провізорами клінічними “Клінічна фармація: реалії сьогодення”, організований куратором 1 групи 5 курсу провізорів клінічних доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.