День захисника України

Шановні колеги!

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України. Також цього дня ми святкуємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.

У часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще й як День Українського козацтва, адже наші волелюбні предки, які боронили свою Батьківщину та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх.

Сьогоднішнє свято набуло загальнонаціонального значення. Воно гуртує нашу країну, закликає усіх до єднання перед викликами та загрозами ззовні. Ми маємо бути гідними продовжувачами вікових традицій наших предків, примножувати духовні надбання та цінності українського народу.

Шановні захисники України, від імені ректорату ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» щиросердно вітаємо Вас зі святом. Дякуємо Вам за відданість Україні, за Вашу мужність та героїзм, за мирне небо над головами. Бажаємо миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості й добра.

Схиляємо голови в тихій молитві за всіма героями, які загинули, захищаючи рідну землю.

Слава Україні!

Героям Слава!

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

24 серпня – День незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиро вітаю Вас із національним святом – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!