Студенти БДМУ подарували дітям книги

Студенти БДМУ подарували дітям книги

Упродовж першого тижня квітня в Буковинському державному медичному університеті проходила благодійна акція “Подаруй дитині книгу”, приурочена до Міжнародного дня дитячої книги.

Мета даної акції полягає у пропагуванні читання серед дітей та в формуванні високих моральних якостей майбутнього лікаря.

Найбільшу активність виявили студенти спеціальності “Лікувальна справа”. Ці студенти разом із професором Аллою Борисюк, помічником ректора з іміджевої політики відвідали Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр № 1 та Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 4. Вихованців цих установ очікував приємний сюрприз: студенти-медики привезли їм у подарунок книги.

“Діти з цікавістю та задоволенням розглядали книги, подаровані студентами, а педагогічні колективи були приємно вражені. Від імені організаційного комітету щиро дякуємо всім, хто долучився до акції та подарував радість дітям. Добро творити просто і приємно”, – розповідає професор кафедри психології та соціології БДМУ Алла Борисюк, Голова організаційного комітету акції.