Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань лор-органів у дорослих та дітей

Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань лор-органів у дорослих та дітей

НАУКОВИЙ ФОРУМ. Упродовж 19-21 травня у місті Севастополь відбулась щорічна традиційна весняна конференція українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів “Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань лор-органів у дорослих та дітей”.
В рамках конференції відбулась нарада завідувачів кафедр отоларингології медичних вузів та закладів післядипломної освіти за участю головного отоларинголога МОЗ України, академіка АМН України Д.І. Заболотного, на якій розглянуто проблеми та особливості проведення науково-дослідної роботи молодими вченими, оптимізація роботи з молодими вченими та нові навчальні технології в роботі кафедр отоларингології.
В нараді прийняв участь завідувач курсу отоларингології БДМУ, доцент Олександр Плаксивий. Після обговорення даних питань прийнята відповідна постанова. Інформація про нараду завідувачів кафедр з обговоренням та постановою буде надруковано в журналі вушних, носових, горлових хвороб.