Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Оголошення

Оголошення

Шановні викладачі, співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету, ректорат та Студентська рада ініціює гуманітарну акцію для підтримки учасників АТО. У цей важкий для країни час потрібно єднатися та допомагати співвітчизникам, які опинилися у складній ситуації. Тому просимо долучитися до даної гуманітарної акції не тільки моральною підтримкою, а й конкретними вчинками.

Всі бажаючі можуть здати кошти в касу університету для подальшого перерахування їх на розрахунковий рахунок Громадської організації «Координаційний штаб Буковина українському війську» з метою придбання медпрепаратів, індивідуальних аптечок, термогрілок, які вкрай необхідні нашим військовим.

Більше новин БДМУ: 

«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.
 

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.