Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ відвідали Чернівецьку філармонію

Напередодні Великодня нам варто зосередитись на високому та духовному, побути на одинці із своїми думками та почуттями. А що ж як не чарівна та глибока музика може допомогти нам у цьому?

От і студенти 6 групи, 2 курсу медичного факультету №1 разом зі свої куратором – Гараздюком І. В. , доцентом кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб (за сприяння голови профкому Ковальчука П.Є.) відвідали концерт духовної музики «Поклоняємося, страстям твоїм, Христе».

На концерті звучала українська духовна музика, а також був виконаний всесвітньо відомий твір В. А. Моцарта «Реквієм» у виконанні Національного заслуженого академічного українського хору ім. Г. Верьовки та академічного симфонічного оркестру обласної філармонії. Багато нових вражень та думок викликало прослуховування шедеврів української та світової музики.

Тематика музичних творів надзвичайно повчальна і змушує більш глибоко сприймати релігійні настанови передпасхального тижня та сприяє духовному очищенню.
П'ятниця, 13 квітня 2018

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

БДМУ – в п‘ятірці кращих вищих медичних навчальних закладів України

Інтернет ресурсом Освіта.ua  11 липня 2017 року оприлюднено результати проведення щорічного «Консолідованого рейтингу» українських вищих навчальних закладів (режим електронного доступу).

БДМУ – лідер у рейтингу складання ліцензійних іспитів

З метою належної організації узагальнення результатів оцінки різних аспектів діяльності вишівМіністерство охорони здоров'я України щорічно проводить аналіз рейтингових показників діяльності вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України.