Студенти БДМУ перемогли у мовно-літературному конкурсі

14 лютого в Чернівцях було нагороджено переможців ІІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

З-поміж студентів ВНЗ IІІ–IV рівнів акредитації (негуманітарних спеціальностей) дипломом І ступеня нагороджено студентку 19 групи І курсу медичного факультету № 2 Анастасію Хмару, її наукового керівника – доцента кафедри суспільних наук та українознавства Галину Василівну Навчук – Подякою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Дипломом ІІ ступеня відзначено студентку 17 групи І курсу медичного факультету № 2 Іванну Яремчук (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Алла Василівна Ткач).

Також варто зазначити, що студентка 2 групи медичного факультету № 1 Катерина Снігур (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Лариса Богданівна Шутак) посіла третє місце.

Серед студентів ВНЗ I – II рівнів акредитації (негуманітарного профілю) дипломом ІІІ ступеня нагороджено студентку Коледжу БДМУ Антоніну Оробець (науковий керівник – старший викладач кафедри суспільних наук та українознавства Лідія Борисівна Потапова).

Тож вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих успіхів і нових досягнень! Нехай у кожного в серці панує та велика любов до України, до історії свого народу, яку проніс через своє життя Т. Шевченко. І тоді „на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі”. Бо тільки „у своїй хаті – своя правда, і сила, і воля”.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.

В БДМУ відзначили День медичного працівника

У палаці “Академічний” 12 червня відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню медичного працівника. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять буковинця В. Пелехатого.

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.