Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

До Дня імунітету студенти провели акцію для дошкільнят

З нагоди Всесвітнього Дня імунітету за участю студентів 5-го курсу, 7-ї групи медичного факультету №1 та викладача кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Коваль Галини Данилівни була проведена акція «Імунітет на сторожі здоров’я». Відвідали дошкільний нвчальний заклад №38, де провели бесіду про значення імунітету та методи зміцнення організму з вихователями та батьками маленьких чернівчан. Студенти пригощали діток цукерками з вітаміном С. Акція прйшла у дружній жвавій атмосфері.

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.