Всесвітній день боротьби з раком

Всесвітній день боротьби з раком

До Всесвітнього дня боротьби з раком 04 лютого на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ

та в КМУ «Міська поліклініка № 1» доценти І.В. Навчук і М.І. Грицюк , асистенти Ж.А. Ревенко, Л.Й. Власик, яка завідує відділенням профілактики поліклініки, провели низку заходів з лікарями та пацієнтами.

  1. круглі столи на тему: «Рак – як медико-соціальна проблема» (з лікарями та пацієнтами);
  2. міні-лекції на тему: «Профілактика раку в умовах сьогодення»;
  3. конкурс на кращі санітарні бюлетені, виготовлені студентами БДМУ та лікарями поліклініки на теми: «Вплив злоякісних новоутворень на здоров’я населення», «Боротьба з основними чинниками ризику виникнення злоякісних новоутворень», «Зупинимо рак молочної залози».

Під час круглих столів лікарі поліклініки продемонстрували високі знання щодо профілактики раку. Викладачі кафедри гідно оцінили їх виступи та підготовлені ними і студентами БДМУ санітарні бюлетені.

У рамках співпраці з практичною охороною здоров’я санітарні бюлетені було передано КМУ «Міська поліклініка № 1» для подальшого використання.

Головна мета проведених заходів – звернути увагу лікарів на проблему не лише з медичного (профілактичного) погляду, а й в аспекті сприйняття її суспільством загалом та хворими на цю недугу зокрема.