Студент БДМУ став призером Міжнародної конференції в Польщі

Впродовж 27-29 квітня 2017 року в Польщі м. Краків проходила щорічна Міжнародна медична студентська конференція.

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» в роботі конференції взяв участь Кирило Панцюк – студент 2 курсу 20 групи медичного факультету №2 (науковий керівник – к. мед. н., асистент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Кушнір О.Ю.).

Серед 30-ти учасниківсекції “Pharmacy” було премійовано 6 доповідачів. Одним з них став Кирило Панцюк із електронно-постерною доповіддю«Changes Of Pyruvate Kinase Activity In The Muscle Tissue Of Rats Under Conditions Of Alloxan Diabetes And Administration Of Melatonin».

За високий ступінь представлення доповіді англійською мовою, вільне володіння матеріалом та високоінформаційне оформлення постера він був нагороджений дипломом “Honorable Mention”. Крім того загальне враження від представлення матеріалу дало змогу Кирилові отримати приз глядацьких симпатій на додачу.

Від імені ректорату щиро вітаємо Кирила та його наукового керівника з вагомими здобутками та бажаємо нових перемог.

Галерея зображень:
Студент БДМУ став призером Міжнародної конференції в Польщі

Студенти БДМУ матимуть можливість стажуватися в Нью-Мексико

Співпраця між БДМУ та університетом Нью-Мексико

Упродовж 5-10 вересня у Буковинському державному медичному університеті з офіційним візитом перебувала виконавчий директор суспільного здоров’я штату Нью-Мексико (США), асистент директора центру суспільно-психічного здоров’я, професор психіатрії, сімейної та суспільної медицини  університету Нью-Мексико – Хелена Сільверблатт.

Професор Хелена Сільверблатт зустрілася із т.в.о ректора БДМУ професором Олександром Іващуком. На зустрічі було обговорено умови співпраці двох ВНЗ щодо двостороннього академічного обміну студентами, адже нещодавно було підписано угоду про співпрацю між БДМУ та університетом Нью-Мексико.

Студенти БДМУ нагороджені дипломами у конкурсі наукових робіт

27 березня на базі Запорізького державного медичного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Теоретична медицина».