Культурно-спортивні заходи БДМУ

Культурно-спортивні заходи БДМУ
На базі спортивно-оздоровчого табору відпочинку БДМУ «Здоров'я» з 26 по 28 вересня проводилися традиційні культурно-спортивні заходи зі студентами-першокурсниками.
 
У межах програми заходів відбулися тренінг та майстер-клас з надання першої долікарської допомоги (серцево-легенева реанімація – спікер Телекі Яна Михайлівна, доцент кафедри внутрішньої медицини; допомога при травмах та кровотечах – спікер Хомко Олег Йосипович, доцент кафедри догляду за хворими та ВМО), практично орієнтовну гру «медичний квест», на засвоєння навичок ПДД та низку спортивних змагань, за результатами яких студенти були нагороджені проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Ніною Іванівною та головою Студентської Ради Рибарчук Анною грамотами та солодкими призами.
На заходах були заступники деканів, головні куратори та куратори студентських груп, а також викладачі кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.
Активний відпочинок, дружня атмосфера та спортивний азарт сприяли тому, щоб студенти-першокурсники відчули себе членами великої родини БДМУ.