Культурно-спортивні заходи БДМУ

На базі спортивно-оздоровчого табору відпочинку БДМУ «Здоров'я» з 26 по 28 вересня проводилися традиційні культурно-спортивні заходи зі студентами-першокурсниками.

У межах програми заходів відбулися тренінг та майстер-клас з надання першої долікарської допомоги (серцево-легенева реанімація – спікер Телекі Яна Михайлівна, доцент кафедри внутрішньої медицини; допомога при травмах та кровотечах – спікер Хомко Олег Йосипович, доцент кафедри догляду за хворими та ВМО), практично орієнтовну гру «медичний квест», на засвоєння навичок ПДД та низку спортивних змагань, за результатами яких студенти були нагороджені проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Ніною Іванівною та головою Студентської Ради Рибарчук Анною грамотами та солодкими призами.
На заходах були заступники деканів, головні куратори та куратори студентських груп, а також викладачі кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.
Активний відпочинок, дружня атмосфера та спортивний азарт сприяли тому, щоб студенти-першокурсники відчули себе членами великої родини БДМУ.

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

В БДМУ продовжують роботу курси першої долікарської допомоги

З огляду на останні події в країні та на чисельні прохання мешканців міста та області на базі Буковинського державного медичного університету (кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти) започатковані та активно проводяться безкоштовні курси з надання першої долікарської допомоги.

Приємно, що люди поставили за мету власну безпеку

Аналізуючи щоденні звіти чергових бригад, які ми заслуховуємо на наших ранкових конференціях, не можна сказати, що йде збільшення травматизму в цей період. Всередньому в травмпункт щодобово поступає від 17 до 30-38 хворих. У травматологічне відділення лікарні швидкої допомоги всередньому потрапляє від 2 до 5 хворих. Це звичний режим роботи відділення і міського травмпункту взимку.

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей.

8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.