Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ обговорили роль неформальної освіти для молоді

В перший день весни на кафедрі іноземних мов викладач Томашевська Агнесса Юріївна разом з громадською організацією в рамках проекту «Навчайся та подорожуй» ГО ІТТА (Ініціатива. Толерантність. Технології. Арт) провели інформаційну зустріч зі студентами Буковинського державного медичного університету.

Упродовж воршопу, запрошений тренер і фасилітатор Кутиніна Ольга розповіла учасникам про неформальну освіту, міжнародні програми молодіжних обмінів для студентів медичних ВНЗ, волонтерства та інші можливості розвитку для молоді.

Учасники ділились своїм досвідом участі в молодіжних проектах в Україні та закордоном, важливість неформальної освіти для молоді. Наші студенти протягом зустрічі навчилися як правильно писати резюме та успішні мотиваційні листи.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.