Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

19 лютого в читальному залі бібліотеки БДМУ пройшов інформаційний захід «Зима, що нас змінила».

Співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Маша Данилова, Наталія Жук розповіли присутнім про Євромайдан, про найбільш драматичний етап революції – події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих синів і дочок нашої країни. Під час заходу студенти переглянули кадри з документальних фільмів про Майдані, про Героїв Небесної Сотні.

Особлива увага була приділена нашим землякам – Олександру Щербанюку та Василю Аксеніну, учасникам Революції Гідності, які посмертно удостоєні звання Героя України. Хвилиною мовчання та тихою молитвою вшанували невмирущу пам’ять про загиблих Героїв Небесного війська.

Студенти ІІ курсу 1, 2, 3 груп спеціальності «Фармація» (куратор Велика А.В., головний куратор Панасенко Н.В.) підготували та зачитали поетичні рядки авторів Майдану, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Галерея зображень:
В БДМУ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

100 років Конституції УНР

Під час заходу
29 квітня 2018 року виповнюється 100 років Конституції УНР, поява якої стала закономірним підсумком перебігу політичного процесу в Україні, започаткованого в березні 1917 року.