100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

Студенти 18 групи 4 курсу БДМУ разом з їх куратором, к.мед.н., асистентом кафедри хірургії Гирлою Я.В. також не забули про цей день й напередодні свята Миколая відвідали Обласний спеціалізований будинок дитини у м. Чернівці. Тут знаходяться діти від 1-го місяця до 5 років з різними порушеннями та вадами розвитку ЦНС. Неприхованою була радість малюків від такого візиту. Серед розказаних віршиків про Святого Миколая, Новий Рік, Різдво, привернули увагу розповіді дітей про своє бачення світу й про те, яким нездоланним є бажання отримати батьківське тепло і любов. Все це залишило чуйні спогади у серцях благодійників.

Хотілося б побажати кожному з вас любові, тепла й мирного неба над головою. Нехай Святий Миколай завжди всім нам допомагає, а також вселяє надію на краще.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.