Студенти БДМУ подарували книги вихованцям дитячої установи №25

Ось уже пів століття поспіль – починаючи з 1967 р., за рішенням Міжнародної ради дитячої книги, в день народження видатного датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена – 2 квітня 2017 року світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.

У наш складний і бурхливий час, коли стрімко зростає потік інформації, що його отримує дитина з багатьох «джерел», саме твори дитячих письменників проходять «випробування» на подальше життя. Студенти 4 курсу, 19 групи, спеціальність «Лікувальна справа» (куратор – доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Безрук Т.О.) долучились до загальноуніверситетської акції «Подаруй дитині книгу» та відвідали вихованців ДНЗ №25 м. Чернівці.

Дитячі книги вбирають у себе цілий світ: все цікаве, що трапляється на світі, рано чи пізно в них потрапляє; їх нескінченне строкате різноманіття тішитиме все нові й нові покоління дітвори.

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей.

8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.

Студенти провели благодійну акцію «Подаруй дітям радість»

Воскресіння Христове є одним з найбільших свят у християнському світі.