Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ гідно представили виш на чемпіонаті з легкої атлетики

22 квітня 2017 року на стадіоні «Буковина» відбулися змагання з легкої атлетики відкритого чемпіонату м. Чернівці, в яких взяли участь спортсмени БДМУ.

У своїх вікових групах наші спортсмени показали дуже хороші результати та здобули призові місця.

На думку тренера команди старшого викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Городинського С.І. такі результати на початку сезону дають дуже гарні перспективи на майбутні виступи.

Серед чоловіків на дистанції 100м срібну нагороду здобув студент 6 курсу медичного факультету №1 Згоранець Олександр. Срібним призером на цій же дистанції у своїй віковій групі також став Мартиновський Михайло (5 курс, медичний факультет №2).

Серед юніорів срібло на цій же дистанції виборов Марюк Захар (2 курс медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія»).

Серед дівчат відзначилася Зайчук Ірина (3 курс, стоматологічного факультету), яка у своїй віковій групі на дистанції 100м здобула срібло лише кількома десятими секунди поступившись переможниці.

Студенти БДМУ взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування

25-26 березня 2017 року відбулися змагання відкритого чемпіонату міста Чернівці зі спортивного орієнтування «Підсніжник 2017».

Студенти взяли участь у Благодійному турнірі з міні-футболу

1 червня на штучному майданчику стадіону Буковина проходив Благодійний турнір з міні-футболу до Дня захисту дітей