Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ долучилися до «Тижня книги»

В рамках проведення «Тижня книги» до вихованців СЗДО № 37 завітали студенти 4 курсу БДМУ медичного факультету №2 31 групи, спеціальність «Лікувальна справа», разом з куратором групи, доцентом кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, к.мед.н. Безрук Т.О. з подарунками – цікавими дитячими книжками.

Діти із захопленням роздивлялися книжки, гортаючи сторінку за сторінкою, ділилися своїми враженнями з педагогами та гостями. По завершенню зустрічі вихователі разом з дітьми подякували студентам за чудові подарунки і зробили фото на згадку.
П'ятниця, 27 квітня 2018