Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ долучилися до «Тижня книги»

В рамках проведення «Тижня книги» до вихованців СЗДО № 37 завітали студенти 4 курсу БДМУ медичного факультету №2 31 групи, спеціальність «Лікувальна справа», разом з куратором групи, доцентом кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, к.мед.н. Безрук Т.О. з подарунками – цікавими дитячими книжками.

Діти із захопленням роздивлялися книжки, гортаючи сторінку за сторінкою, ділилися своїми враженнями з педагогами та гостями. По завершенню зустрічі вихователі разом з дітьми подякували студентам за чудові подарунки і зробили фото на згадку.
П'ятниця, 27 квітня 2018

Розлади сну в дітей

Щоб оцінити, чи існують у дитини розлади сну, важливо знати, що є «нормальним» дитячим сном.

Розповсюдження ВІЛ-інфекцій/СНІДу в Україні

1 грудня – у Всесвітній день боротьби зі СНІДом на кафедрі мікробіології та вірусології проведено круглий стіл на тему «Розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні».

Роль мови та церкви у розбудові української держави

22 березня 2017 року в приміщенні Українського Народного Дому відбулося засідання круглого столу з проблеми «Духовні обереги на сторожі державності: за заповітами Т. Шевченка».

Рухаючись вперед, ми згадуємо наших вчителів

Сучасне сьогодення – це, по суті, світ наукових досягнень і розвитку технологій не тільки конкретного навчального закладу, міста чи країни, а всього світу. В результаті наукового звершення кожного взятого навчального закладу формується рівень цивілізації людства.