Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

БДМУ пройшли змагання з класичного пауерліфтингу

18-19 лютого 2017 року у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з класичного пауерліфтингу з нагоди 28 річниці виводу військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій.

Спортивний клуб Буковинського державного медичного університету провів цей турнір спільно з федерацією пауерліфтингу Чернівецької області. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени міста та області.

На відкритті змагань учасники хвилиною мовчання вшанували пам‘ять всіх загиблих у військових  конфліктах. Голова спортивного клубу БДМУ Андрієць Миколавід імені ректорату та профспілкового комітету університету привітав учасників змагань.

У турнірі змагалися 103 учасники, які вели боротьбу у триборстві. Вже традиційно наші студенти достойно представили рідний університет на цих змаганнях та здобули багато нагород.

Серед юніорів срібну нагороду у ваговій категорії до 105 кг здобув студент 2 курсу фармацевтичного факультету Зелінко Роман, а бронза у категорії до 93кг дісталася  студенту 2 курсу стоматологічного факультету Будею Олександру.

В турнірі дорослих бронзу змагань у ваговій категорії до 120 кг виборов Танасійчук Андрій (медичний факультет №1, 6 курс)

Перемогу у ваговій категорії до 120 кг здобув Німець Дмитро (медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 5 курс). Особливо приємно, що Дмитро на цих змаганнях підтвердив норматив кандидата у майстри спорту.

Галерея зображень:
БДМУ пройшли змагання з класичного пауерліфтингу

В БДМУ пройшла Обласна спартакіада медпрацівників

19 жовтня 2016 року в спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання обласної Спартакіади працівників медичних установ. Змагання відновили після кількарічної перерви. У програму спартакіади входили змагання з настільного тенісу, шахів та гирьового спорту, а трохи раніше на стадіоні «Буковина» проходили змагання з з легкої атлетики».

В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.