День довкілля

Вже доброю традицією кафедри хірургічної та дитячої стоматології стало відзначення Дня довкілля.

З цієї нагоди проводяться заходи, спрямовані на покращення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів. Не обійшли увагою цей день і студенти стоматологічного факультету. 2 квітня на базі кафедри хірургічної та дитячої стоматології ЗОШ-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» студенти разом зі своїми кураторами провели захід по санітарній очистці та впорядкуванню території.

Зробимо Україну чистою

Одним із найкрасивіших храмів міста Чернівці є костел Найсвятішого Серця Ісуса, збудований найвідомішим зодчим Буковини Йозефом Ляйцнером. Він є однією з домінант унікального архітектурного ландшафту міста, але зазнав величезної руйнації. Сьогодні значно більше можна розповідати про його трагічні сторінки, ніж про архітектурний шарм.

Студенти БДМУ набувають досвід профілактичної роботи

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ студенти V курсу медичного факультету № 2 опановують профілактичні технології із застосуванням наочних засобів санітарної освіти.