Студенти і викладачі провели акцію до Дня довкілля

Кафедра біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ провела екологічну акцію до Дня довкілля.

Активну участь в акції взяли студенти 3 групи І курсу (куратор – доц. Яремій І.М.) та студенти 10 групи І курсу (куратор – ас. Бевзо В.В.).

Окрім традиційного прибирання сміття у парку Шиллера (один з найстаріших та, на жаль, найзабрудненіших парків нашого міста), яке щорічно проводиться з ініціативи доц. Яремій І.М., цього року прибирання парку було поєднано з набуттям студентами навичок спортивного орієнтування на місцевості. Студенти і викладачі розділились на дві групи та рухалися згідно запропонованого доц. Бевзо В.В. (майстер спорту України зі спортивного орієнтування) маршруту, змагалися в умінні орієнтуватися на незнайомій місцевості, вибирати найоптимальніший і найбезпечніший шлях руху.

Студенти поверталися додому стомлені та задоволені!

Міжнародна співпраця

ОБМІН ДОСВІДОМ. Упродовж 29 травня – 6 червня начальник навчального відділу Буковинського державного медичного університету Володимир Ходоровський та провідний фахівець сектору моніторингу якості освіти та інформаційного забезпечення Олександр Мельничук відвідали Самаркандський державний медичний інститут (Узбекистан). Візит здійснено в рамках угоди про міжнародну співпрацю у галузі освіти та науки укладеної ректорами професором Тарасом Бойчуком та професором Азаматом Шамсієвим.
Нагадаємо, що у березні 2013 року наш університет відвідала узбецька делегація, представники якої надзвичайно зацікавилася використанням у навчальному процесі серверу дистанційного навчання (moodle.bsmu.edu.ua).

Студентів навчали наданню медичної допомоги в умовах бойових дій

З 25 по 27 березня на базі Чернівецької міської дитячої лікарні відбулося навчання студентів Буковинського державного медичного університету з надання медичної допомоги в умовах бойових дій.

Студенти і викладачі БДМУ взяли участь у заходах до Дня пам’яті Чорнобиля

24 квітня чернівчани вшанували пам'ять загиблих у чорнобильській трагедії.

У музеї макропрепаратів БДМУ провели лекцію школярам

24 листопада у музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії проведена лекція школярам 4-ї школи міста Чернівці про шкідливість зловживання алкоголю (етилового спирту).