Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти і викладачі провели акцію до Дня довкілля

Кафедра біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ провела екологічну акцію до Дня довкілля.

Активну участь в акції взяли студенти 3 групи І курсу (куратор – доц. Яремій І.М.) та студенти 10 групи І курсу (куратор – ас. Бевзо В.В.).

Окрім традиційного прибирання сміття у парку Шиллера (один з найстаріших та, на жаль, найзабрудненіших парків нашого міста), яке щорічно проводиться з ініціативи доц. Яремій І.М., цього року прибирання парку було поєднано з набуттям студентами навичок спортивного орієнтування на місцевості. Студенти і викладачі розділились на дві групи та рухалися згідно запропонованого доц. Бевзо В.В. (майстер спорту України зі спортивного орієнтування) маршруту, змагалися в умінні орієнтуватися на незнайомій місцевості, вибирати найоптимальніший і найбезпечніший шлях руху.

Студенти поверталися додому стомлені та задоволені!