Студент БДМУ отримав звання Майстер спорту України з легкої атлетики

20 травня 2017 року у м. Київ відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

У складі збірної команди Чернівецької області у естафеті 4х100м срібну нагороду здобув студент 6 курсу медичного факультету №1 Згоранець Олександр та керівник фізичного виховання коледжу БДМУ, член національної збірної України з легкої атлетики Ібрагімов Еміль Юсирович.

Результат, показаний командою – 41,06 сек, навіть перевищує норматив для отримання звання майстра спорту.

Від імені ректорату щиро вітаємо Згоранця Олександра з отриманим званням – майстер спорту України з легкої атлетики. Всі 6 років навчання Олександр наполегливо працював для здійснення цієї своєї мрії.

Студенти БДМУ - призери Чемпіонату України

З 26 по 30 березня у м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу,