Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студент БДМУ отримав звання Майстер спорту України з легкої атлетики

20 травня 2017 року у м. Київ відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

У складі збірної команди Чернівецької області у естафеті 4х100м срібну нагороду здобув студент 6 курсу медичного факультету №1 Згоранець Олександр та керівник фізичного виховання коледжу БДМУ, член національної збірної України з легкої атлетики Ібрагімов Еміль Юсирович.

Результат, показаний командою – 41,06 сек, навіть перевищує норматив для отримання звання майстра спорту.

Від імені ректорату щиро вітаємо Згоранця Олександра з отриманим званням – майстер спорту України з легкої атлетики. Всі 6 років навчання Олександр наполегливо працював для здійснення цієї своєї мрії.