Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ вшанували пам'ять Юрія Ахтемійчука

22 березня на кафедрі анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії проведено Круглий стіл присвячений пам’яті відомого вченого, засновника наукового журналу «Клінічна анатомія та оперативна хірургія», доктора медичних наук, професора Ю.Т. Ахтемійчука.

Участь взяли: завідувач кафедри, д.мед.н., проф. Слободян О.М., студенти 1 та 2 курсу стоматологічного факультету разом з своїми кураторами (1 гр. 1 курс – куратор асистент Швець Н.В.; 4 гр. 1 курс – куратор асистент Гузік О.В.; 5 гр. 1 курс – куратор ст. викл. Лаврів Л.П.; 6 гр. 1 курс – куратор доцент Кашперук-Карпюк І.С.; 7 гр. 2 курс – куратор асистент Корчинська Н.С.).

Упродовж заходу присутні згадали життєвий шлях та основні етапи становлення наукової діяльності Юрія Танасовича, обговорили його вплив на розвиток перинатальної анатомії людини. Його висока творчість, ерудиція, організаційний талант та моральні принципи стали прикладом для відданого служіння професії.
Понеділок, 02 квітня 2018

День довкілля

Вже доброю традицією кафедри хірургічної та дитячої стоматології стало відзначення Дня довкілля.

День захисника України

Шановні колеги!

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України. Також цього дня ми святкуємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.

День здоров’я 2015

День здоров'я

Сьогодні, 7 квітня, міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Тема Всесвітнього дня здоров’я у 2015 році – «Безпека харчових продуктів».

День людини із синдромом Дауна обговорили студенти-науковці БДМУ

Під час заходу
На кафедрі медичної біології та генетики відбулося чергове засідання наукового гуртка для іноземних студентів, присвячене Дню людей із синдромом Дауна.