Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студентів БДМУ відзначено Грамотами Чернівецької міської ради

16 листопада 2018 року в сесійній залі Чернівецької міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня студентів. Представників студентства міста привітав Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, який також вручив кращим студентам Подяки міської ради.

Серед нагороджених – студенти БДМУ: Гуліцький Богдан – медичний факультет №4; Закрутько Анна – медичний факультет №2; Клим Олена –медичний факультет №1; Лаврук Марія – медичний факультет №1; Маковійчук Назарій – стоматологічний факультет.
Галерея зображень:
Студентів БДМУ відзначено Грамотами Чернівецької міської ради

Студентів БДМУ нагородили Подяками Чернівецької ОДА

15 листопада 2018 року в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів.

У БДМУ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів

15 листопада 2018 р. у Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів.