До Дня святого Миколая студенти провели акцію

Нині ми пов’язуємо Свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємося про глибоке релігійне коріння та особливості відзначення цього свята нашими предками. Святий Миколай (або Ніколаус) – це реальна історична особа - візантійський єпископ, що прославився своєю любов'ю до дітей і допомогою бідним. Існує чимало прикмет, які пов’язані з відзначенням Дня Святого Миколая, 19 грудня. Так, кажуть, що, «якщо на Миколу піде дощ, то буде гарний врожай на озимину». А, якщо мороз цього дня буде, то городина вродить рясно. У народі вважають, що Святий Миколай піклується про мандрівників, водіїв, туристів, воїнів. Також святий допомагає у скруті, боронить від стихійного лиха. Крім того, саме Миколай – покровитель дітей, молоді і завжди опікується їх життям та навчанням. Студенти 27 групи 4 курсу медичного факультету №2 провели благодійну акцію до Дня св. Миколая в жіночому відділенні Чернівецької обласної психіатричної лікарні, підготувавши смачний обід для хворих відділення. Якщо Ви довго не телефонували рідним, давно не бачилися з близькою людиною, чекали особливого моменту, щоб сказати особливі слова, то ось він - цей день. День для щирих зізнань та омріяних подарунків. День для дива!