«Буковинська весна 2017»

У переддень жіночого свята у спорткомплексі «Олімпія» вже традиційно пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд. Цей турнір вже п’ятий рік поспіль організовує спортивний клуб БДМУ спільно з Чернівецькою обласною федерацією футболу.

2017 року турнір значно розширив географію учасників: у змаганнях брали участь команди Львова, Полтави, Луцька, ФК «Турятка» с. Волока, ЧНУ ім. Ю. Федьковича та БДМУ.

На полі панувала дружня атмосфера, але боротьба була запеклою у підгрупах, а, особливо, у фіналі. За результатами змагань золото здобула команда з Полтави, срібло у Львова, бронза дісталася команді Луцька. Збірна БДМУ посіла 4 місце.

Як відзначила тренер команди – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Пасько Тетяна, цього року ми спробували себе на значно вищому рівні змагань. До нас у гості вперше приїхали професійні жіночі команди, які грають у клубному чемпіонаті країни, то ж нашим головним завдання було здобути досвід гри на професійному рівні, адже в області наші дівчата останні роки є лідерами.

Нагороджували переможців та призерів помічник ректора БДМУ з іміджевої політики професор Борисюк Алла, начальник Чернівецького відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій, заступник голови федерації футболу міста Чернівці Тівілік Дмитро та заступник голови федерації футболу області Мосійчук Юрій.

Також організатори та учасники змагань дякують за величезну допомогу та підтримку в організації змагань голові профспілкового комітету БДМУ Ковальчуку Петру та голові Чернівецької федерації футболу Задорожняку Сергію.

Галерея зображень:
«Буковинська весна 2017»

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу «Повір у себе»

15 лютого 2017 року в спортивному комплексі БДМУ пройшли благодійні змагання з настільного тенісу серед дітей з фізичними вадами «Повір у себе». Спортивний клуб БДМУ вже кілька років поспіль організовує подібні акції спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

В БДМУ проведено спортивно-ігрові естафети “Квітневі посмішки”

1 квітня у спортивному комплексі БДМУ в змаганнях зі спортивно-ігрових естафет “Квітневі посмішки” зустрілися команди загальноосвітньої школи №20 , гімназії №1, медичного ліцею та нашого університету.