Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти-педіатри БДМУ відвідали вихованців спеціалізованого будинку дитини

Як відомо, зустріч Нового року – одне з найдавніших і найпопулярніших свят.

Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах, яку люблять й з нетерпінням чекають як дорослі, так і особливо діти. Студенти 5-ї групи 3-го курсу медичного факультету № 4 (спеціальність “Педіатрія”) Буковинського державного медичного університету та їх куратор, доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Олена Макарова  3 січня 2018 року завітали до вихованців КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини».

Студенти привітали діток із святом, що наближається, й подарували їм різноманітні розмальовки, пазли, кольоровий папір та предмети гігієни. За порадою доц. Макарової О. В., студенти підібрали саме такі подарунки, адже вихованці будинку дитини дуже люблять і з нетерпінням чекають занять з розмальовками та пазлами. До того ж, такі заняття не тільки дарують діткам велике задоволення, але й мають неабияку користь для формування особистості дитини, бо сприяють її пiзнавальній дiяльності та естетичному вихованню, зокрема розвивають уявлення та вiдчуття кольорiв, дрібну моторику, допомагають орiєнтуванню в просторi тощо.

Студенти БДМУ привітали дітей-сиріт зі святом

19 грудня студенти Буковинського державного медичного університету здійснили поїздку в дитячий будинок «Ромашка» та привітали діток зі святом Святого Миколая.

Студенти БДМУ провели акцію «Майбутнє варто планувати»

Щорічно упродовж 12-18 травня в Україні відзначається Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.