Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Стоматологи БДМУ стажувалися у Польщі

Упродовж 19-23 березня викладачі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» пройшли наукове медичне стажування в м. Жешуві, Польща.

Стажування пройшли Герасим Лаліта Миколаївна (кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії) та Митченок Марія Петрівна (кафедра стоматології дитячого віку).

Програма стажування передбачала відвідування наступних закладів: факультету медицини Університету Жешува; стоматологічної клініки «Primadent»; Регіонального Навчального Центру Реабілітації для дітей та молоді в м. Жешуві; інноваційного науково-дослідницького центру; медичного центру Асклепіос; лікарні Святої Родини в м. Ланцузі, центру реабілітації REHAMED-CENTER, медичного центру Святої Родини в Рудній Малій.

Під час перебування у Польщі  ознайомилися з методиками навчання студентів факультету медицини м. Жешув, особливостями відпрацювання практичних навичок та роботи в тренінг-класах і науково-дослідницьких лабораторіях.

Було обговорено особливості організації освітньої та практичної медичної системи, зокрема стоматології у Польщі. Ознайомилися із роботою клінічних баз факультету медицини м. Жешув, отримали можливість проведення обміну науковою інформацією та досвідом практичної роботи з колегами з Польщі.
Понеділок, 02 квітня 2018

В БДМУ відзначили День української писемності та мови

Студенти та викладачі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели виховний захід «Українська мова: через минуле у майбутнє». Уже традиційно 9 листопада, в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, відзначається День української писемності та мови.

В БДМУ відзначили День фармацевтичного працівника

15 вересня у вищому державному навчальному закладі України “Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

В БДМУ відзначили День фармацевтичного працівника

15 вересня 2016 року у вищому державному навчальному закладі України “Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника. На початку всі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання воїнів, які поклали своє життя заради мирного майбутнього.

В БДМУ відзначили кращих спортсменів

16 травня 2017 року у Буковинському державному медичному університеті урочисто вітали кращих спортсменів за підсумками навчального року.