Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Стоматологи БДМУ стажувалися у Польщі

Упродовж 19-23 березня викладачі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» пройшли наукове медичне стажування в м. Жешуві, Польща.

Стажування пройшли Герасим Лаліта Миколаївна (кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії) та Митченок Марія Петрівна (кафедра стоматології дитячого віку).

Програма стажування передбачала відвідування наступних закладів: факультету медицини Університету Жешува; стоматологічної клініки «Primadent»; Регіонального Навчального Центру Реабілітації для дітей та молоді в м. Жешуві; інноваційного науково-дослідницького центру; медичного центру Асклепіос; лікарні Святої Родини в м. Ланцузі, центру реабілітації REHAMED-CENTER, медичного центру Святої Родини в Рудній Малій.

Під час перебування у Польщі  ознайомилися з методиками навчання студентів факультету медицини м. Жешув, особливостями відпрацювання практичних навичок та роботи в тренінг-класах і науково-дослідницьких лабораторіях.

Було обговорено особливості організації освітньої та практичної медичної системи, зокрема стоматології у Польщі. Ознайомилися із роботою клінічних баз факультету медицини м. Жешув, отримали можливість проведення обміну науковою інформацією та досвідом практичної роботи з колегами з Польщі.
Понеділок, 02 квітня 2018