До Дня здоров’я провели акцію з виявлення цукрового діабету

До Дня здоров’я провели акцію з виявлення цукрового діабету

За ініціативи кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ

та Чернівецького обласного ендокринологічного центру 3 квітня відбулася акція, метою якої були профілактика та раннє виявлення цукрового діабету. Всім бажаючим проведено безкоштовне визначення рівня глюкози у крові з подальшою консультацією співробітниками кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, фахівців центру. Також до акції долучилися студенти, у т.ч. іноземні громадяни, – майбутні представники лікарської спільноти.

Представники медичної професії якнайкраще розуміють цінність здоров’я. Тому, у Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім бути здоровими і життєрадісними під мирним небом України!

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, спрямований на звернення громадської уваги до проблем і питань, які пов’язані зі збереженням здоров’я населення.

Відзначають Всесвітнього дня здоров’я у день створення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Разом з тим, 7 квітня – це не просто святкова дата у біографії вельми авторитетної міжнародної організації, у цей день проводяться заходи, що підкреслюють, як багато значить здоров'я, акцентують увагу на глобальних медичних проблемах, що стоять перед охороною здоров'я планети і стають предметом обговорення лікарів усього світу.

Щороку з нагоди Всесвітнього дня здоров’я обирається тема, що відображає одну з пріоритетних галузей охорони здоров’я. У кожній країні дозволено присвячувати цей день захворюванням, які є найбільш розповсюдженими на даній території. В Україні однією з таких хвороб є цукровий діабет – надзвичайно складна та важлива проблема національної системи охорони здоров'я.