Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Їх чекає ЗНО та перші кроки на шляху до Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками. Їх чекає ЗНО та перші кроки на шляху до професії.професії.
Щоб допомогти краще зрозуміти роботу лікаря чи фармацевта про навчання у БДМУ розповіли Чорноус Віталій - доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії, завідувач підготовчим відділенням для громадян України, Оліник Оксана - доцент кафедри внутрішньої медицини, Присяжнюк Василь - доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, Войтів Ярослав – доцент кафедри хірургії працювали зі старшокласниками (9, 10 та 11 класи).
Старшокласники отримали буклети з необхідною інформацією, дізналися більше про роботу сайту «Центр підготовки абітурієнта БДМУ», на якому запропоновано велику кількість завдань різних рівнів складності для успішного складання ЗНО у 2015 році. Випускники були запрошені також на навчання на підготовчих курсах та на дні відкритих дверей, які традиційно проводяться в університеті.
Тож, бажаємо побачити найкращих випускників ліцею серед студентів БДМУ!

Студенти БДМУ провели акцію “Ранкова зарядка”

7 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я студенти БДМУ провели акцію “Ранкова зарядка”. В понеділок у спорткомплексі БДМУ зібралися студенти та викладачі, які разом виконали комплекс ранкової гімнастики.

Студенти БДМУ провели Великодню благодійну акцію

У святкові Великодні дні відбулася благодійна акція за участю студентів медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету, під час якої було зібрано кошти для матері-одиначки сироти Дарії Солобчук, яка виховує двох діток Максимка та Яночку.

Студенти БДМУ проходитимуть літню практику в Німеччині

Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек на чолі із професором Карлом-Фрідріхом Клотцом.

Метою візиту закордонних партнерів БДМУ був відбір студентів 4-5 курсів навчання для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м.Любек.