Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу
Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.
 
Їх чекає ЗНО та перші кроки на шляху до Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками. Їх чекає ЗНО та перші кроки на шляху до професії.професії. 
Щоб допомогти краще зрозуміти роботу лікаря чи фармацевта про навчання у БДМУ розповіли Чорноус Віталій - доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії, завідувач підготовчим відділенням для громадян України, Оліник Оксана - доцент кафедри внутрішньої медицини, Присяжнюк Василь - доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, Войтів Ярослав – доцент кафедри хірургії працювали зі старшокласниками (9, 10 та 11 класи).
Старшокласники отримали буклети з необхідною інформацією, дізналися більше про роботу сайту «Центр підготовки абітурієнта БДМУ», на якому запропоновано велику кількість завдань різних рівнів складності для успішного складання ЗНО у 2015 році. Випускники були запрошені також на навчання на підготовчих курсах та на дні відкритих дверей, які традиційно проводяться в університеті.
Тож, бажаємо побачити найкращих випускників ліцею серед студентів БДМУ!