Команда БДМУ перемогла у благодійному турнірі з міні-футболу

Напередодні Дня святого Миколая та новорічно-різдвяних свят був проведений благодійний турнір з міні-футболу в Чернівецькій загальноосвітній школі №27. У ньому взяли участь команди ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», Центр екстреної медичної допомоги та цивільного захисту населення, ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня» та команди викладачів Буковинського державного медичного університету спільно з КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня». Попередньо було оголошено, що турнір має благодійну мету, тобто, пропагуючи здоровий спосіб життя, всі учасники зібрали оргвнесок, щоб придбати ліки для військових у зоні АТО. У результаті запеклої спортивної боротьби, до кінця ніхто не міг прогнозувати хід ігор, але по забитих м’ячах було визначено переможців.

Результати змагань:
1 місце: команда викладачів Буковинського державного медичного університету спільно з КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня»;
2 місце: Центр екстреної медичної допомоги та цивільного захисту населення;
3 місце: ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»;
4 місце: ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня».

Команду викладачів БДМУ та МДКЛ представляли:
1. Хащук Василь – асистент кафедри дитячої хірургії та отоларингології (капітан команди);
2. Смандич Віталій – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;
3. Андрієць Микола – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;
4. Унгурян Андрій - асистент кафедри дитячої хірургії та отоларингології;
5. Савтюк Олександр - викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини;
6. Мойсюк Сергій – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;
7. Мажар Вадим – лікар-паталогоанатом.
8. Білокопитний Василь - лікар-дитячий хірург.

Відбулися змагання з баскетболу

23-25 березня у Спортивному комплексі транспортного коледжу відбулися ігри Обласних Спортивних Ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації.

Баскетбольна команда БДМУ вже традиційно входить до трійки лідерів області разом з командами ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ. Цього року команда підтвердила свій статус, здобувши бронзу змагань.

Відбулися змагання з вільної боротьби та дзюдо

В університеті відбулися фінальні змагання Спартакіади БДМУ з вільної боротьби та боротьби дзюдо.

У турнірі взяли участь команди всіх факультетів університету. Хочеться відзначити, що з кожним роком кількість учасників цих змагань збільшується. Цього року за перемогу боролися більше 30 учасників, а це по кількості відповідає рівню обласних змагань.

Відбулися змагання з дзюдо

Збірна команда БДМУ з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних Спортивних Ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації,