Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Стартувала благодійна акція “Серце до серця”

9 квітня в приміщенні Обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція з нагоди старту акції “Серце до Серця”, метою котрої є допомога дітям із проблемами зору.

Серед присутніх були Марія Поліщук, начальник управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення ОДА, Олександр Довганич, заступник директора Департаменту – начальник управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, Віталій Смандич, регіональний координатор ВБФ “Серце до Серця” в Чернівецькій області, головні партнери акції, представники громадських організацій, волонтери та студенти.

Метою прес-конференції було окреслити плани для проведення ІХ акції. Виступаючи Олександр Вікторович зазначив, що дана акція проходить вже вдев’яте на теренах області і за цей час багато маленьких буковинців відчуло допомогу. Марія Іванівна відзначила, що питання дітей з проблемами зору дуже гостро постає на Буковині. Регіональний координатор поділився планами щодо проведення акції в цьому році, відмітив основні заходи та закликав громадськість прийняти участь і не залишатись осторонь проблем дітей з вадами зору.

Волонтери БДМУ з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

Йодний дефіцит – глобальна проблема людства

Йоддефіцитні захворювання – сукупність всіх негативних наслідків йодного дефіциту на організм людини, котрі можуть бути попереджені достатнім надходженням цього мікроелементу з продуктами харчування.

Подарунки від Святого Миколая для вихованців спецшколи-інтернату №2

Співробітники кафедри іноземних мов разом зі студентами-першокурсниками медичних факультетів №2 та №4 завітали з подарунками від Святого Миколая до вихованців Чернівецької спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Учні навчального закладу зі сцени продемонстрували чудові вокальні та хореографічні номери. Також майбутні медики мали можливість оглянути виставку творчих робіт учнів.
Відгуки студентів