Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Стартувала благодійна акція “Серце до серця”

9 квітня в приміщенні Обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція з нагоди старту акції “Серце до Серця”, метою котрої є допомога дітям із проблемами зору.

Серед присутніх були Марія Поліщук, начальник управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення ОДА, Олександр Довганич, заступник директора Департаменту – начальник управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, Віталій Смандич, регіональний координатор ВБФ “Серце до Серця” в Чернівецькій області, головні партнери акції, представники громадських організацій, волонтери та студенти.

Метою прес-конференції було окреслити плани для проведення ІХ акції. Виступаючи Олександр Вікторович зазначив, що дана акція проходить вже вдев’яте на теренах області і за цей час багато маленьких буковинців відчуло допомогу. Марія Іванівна відзначила, що питання дітей з проблемами зору дуже гостро постає на Буковині. Регіональний координатор поділився планами щодо проведення акції в цьому році, відмітив основні заходи та закликав громадськість прийняти участь і не залишатись осторонь проблем дітей з вадами зору.