В БДМУ розпочала роботу Міжнародна конференція

В БДМУ 2 березня 2017 року розпочала роботу II Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».

Відкрив конференцію професор Тарас Бойчук, ректор університету, який відзначив важливу роль даного форуму, адже студенти з багатьох країн матимуть змогу обговорити нагальні питання студентського самоврядування в контексті формування гуманістичних цінностей, виокремити пропозиції щодо подальшої модернізації органів самоврядування відповідно до європейського рівня.

Конференція триватиме впродовж 2 днів, в ній візьмуть участь 540 учасників з України, Німеччини, Румунії, Узбекистану, Молдови. Сьогодні відбудеться пленарне та секційні засідання.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Оксана Сакрієр, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та Іван Дерда, Заслужений артист України, представник Чернівецького обласного товариства «Просвіта».

3 березня відбудеться друге пленарне засідання, а також представники Медико-психологічного центру БДМУ проведуть психологічні тренінги «Зробити крок вперед: готовність приймати ризик чи нівелювати його» та «Всесилля чи безсилля: вміння оцінювати власні можливості як ознака особистісної зрілості». Студенти та молоді вчені – учасники конференції –матимуть змогу відвідати перфоманс плейбек-театру «Луна».

О 14 годині в палаці «Академічний» буде підведено підсумки роботи конференції та нагороджено кращих доповідачів відповідно до напрямків конференції. На завершення артисти палацу «Академічний» презентують присутнім концертну програму.

Галерея зображень:
В БДМУ розпочала роботу Міжнародна конференція

В БДМУ відбувся “круглий стіл” Клінічна фармація: реалії сьогодення”

17 квітня відбувся круглий стіл для випускників спеціальності “Клінічна фармація” із практичними провізорами клінічними “Клінічна фармація: реалії сьогодення”, організований куратором 1 групи 5 курсу провізорів клінічних доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

В БДМУ відбулася конференція Асоціації педіатрів

20 вересня 2016 року на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб відбулася конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України, в якій взяли участь науковці педіатричних кафедр ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та лікарі практичної ланки охорони здоров’я області, зокрема, педіатри, неонатологи, дитячі інфекціоністи, імунологи та ліка