Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам про остеопороз

19 жовтня 2016 року студенти медичного факультету №1 БДМУ провели просвітницьку акцію до Всесвітнього дня профілактики остеопорозу. Остеопороз – це захворювання, яке зустрічається часто. Проте, організатори акції зауважують – в 50% випадків початкові стадії хвороби проходять безсимптомно, що і створює проблеми в діагностуванні. У зв’язку з цим студенти провели профілактичну роботу з метою розповісти про важливість регулярних оглядів та способи профілактики, які є доступними для всіх, а саме: дієта, багата кальцієм, але вільна від білків, кави або чаю, дотримання здорового способу життя, прогулянки на свіжому повітрі та багато іншого. Не зважаючи на прохолодну погоду, люди проявляли зацікавленість даною тематикою та із задоволенням дискутували на тему остеопорозу.

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію

11 грудня Всесвітній день хворого на бронхіальну астму. З цієї нагоди студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію для чернівчан.