Спортсмени БДМУ гідно презентували виш на змаганнях із дзюдо

22 березня відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з дзюдо. Збірна команда БДМУ дуже успішно виступила на цих змаганнях, виборовши 3 золотих, 4 срібних та 3 бронзову медаль.

Дзюдо є традиційно сильним видом спорту в університеті, і наші спортсмени дуже ретельно готувалися до цих змагань, тому такий результат для нас був абсолютно очікуваним. Надзвичайно приємним було й те, що за результатами особистих змагань у різних вагових категоріях більшість членів нашої збірної стали переможцями чи призерами.

І місце

Голуб’як Ярослав Володимирович – медичний факультет №2, 1 курс;

Кузик Ганна Іванівна– медичний факультет №2, 6 курс.

Калій Ігор -  медичний факультет №2, 3 курс;

ІІ місце

Іонашко Денис Ілліч – стоматологічний факультет, 4 курс;

Усатий Валентин Альфредович– фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація», 4 курс.

Калій Ігор -  медичний факультет №2, 3 курс;

Кав’юк Валентина Вікторівна – коледж БДМУ, 1 курс; «Сестринська справа»;

ІІІ місце

Лашкіба Леонід Володимирович - медичний факультет №2, 1 курс;

Майкан Павло Олександрович - медичний факультет №1, 1 курс;

Хвост Наталія Анатоліївна - медичний факультет №2, 4 курс.

Від імені ректорату вітаємо наших спортсменів та їх наставника – викладача коледжу БДМУ Куриша Ярослава Васильовича
Понеділок, 02 квітня 2018

В БДМУ відзначили День медичного працівника

У палаці “Академічний” 12 червня відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню медичного працівника. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять буковинця В. Пелехатого.

В БДМУ відзначили День науки

У третю суботу травня 2017 року в Україні відзначається професійне свято науковців – День науки.

В БДМУ відзначили День педіатра

10 листопада на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся круглий стіл, присвячений Дню педіатра.

В БДМУ відзначили День поезії

З нагоди Всесвітнього дня поезії у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» проведено низку заходів.