Студенти коледжу БДМУ долучилися до акції «Збережи життя»

Студенти коледжу БДМУ приєдналися до загальноуніверситетської благодійної акції зі здачі крові «Збережи життя».

20 і 21 жовтня 2015р. у відділенні трансфузіології ОКУ «Лікарня швидкої допомоги-Університетська лікарня» активні учасники акції (Левицька Яніна, Лукач Уляна, Боднарюк Діана, Кердей Марія, Габак Надія, Байрамова Марія, Зварич Наталія, Кравцова Ольга, Ахтемійчук Людмила, Паламирик Світлана, Голован Олександр, Гой Роман, Мелентій Альона, Боднар Олена, Бєдна Галина, Лапшина Катерина) поповнили ряди донорів, отримавши на згадку символічний червоний браслет «Ми з тобою – однієї крові».

Студенти БДМУ долучилися до акції «За чисте довкілля»

Студенти 2 курсу, медичного факультету №4 (спеціальність «Педіатрія») долучилися до акції «За чисте довкілля»

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей.

8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.

Студенти БДМУ посіли I місце у Міжнародному конгресі

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету взяли участь у І Міжнародному конгресі студентів-медиків у м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).