Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти взяли участь у диспуті «Етика взаємовідносин лікаря і пацієнта»

5 червня на кафедрі фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, відбувся диступ,

організований завідувачем інформаціно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування Ширєнковою-Білійчук Аліною Олександрівною та провідним бібліотекарем Задерей Софією Іванівною за участю д.мед.н., проф. Захарчука Олександра Івановича, к.фарм.н., асистента кафедри Гаїни Жеоржети Михайлівни, викл. Івасюк Світлани Никодимівни на тему «Етика взаємовідносин лікаря і пацієнта».

У заході взяли участь 110 студентів ІІ курсу медичного факультету № 2 (групи 17-25), яким було представлено відео-аудіо-матеріали, що розкривають психологію спілкування лікаря з пацієнтом, а також – книжкову виставку та бібліографічний бюлетень.

Під час диспуту студенти взяли активну участь в обговоренні теми.

Особливо відзначимо зацікавленість та активність студентів Дядика Віктора (група 24), Семенової Катерини (група 24) та Солован Тамари (група 17).

Студент БДМУ отримав міжнародний грант

Студент 4 курсу медичного факультету №1 Буковинський державний медичний університет Андрій Сидорчук взяв участь у ХІІІ зимовій школі Європейської академії алергології, астми та клінічної імунології

Студент БДМУ увійшов у десятку кращих учасників олімпіади “IT-Universe”

Впродовж березня-квітня проходила Міжнародна студентська ІТ-олімпіада “IT-Universe”.

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.