Команда БДМУ з футзалу здобула золото у Молдові

4 жовтня збірні команди Буковинського державного медичного університету з волейболу серед жінок та футзалу брали участь у спортивному фестивалі з нагоди 70-річчя Кишинівського національного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану

. Спортивна дружба між нашими університетами триває вже кілька років. Дівчата волейболістки з Кишинева були гостями нашого міжнародного волейбольного турніру, а футболісти минулого року були учасниками їхнього футбольного турніру.

Цього року змагання були досить представницькими: 7 волейбольних та 10 футзальних команд. Прийом був надзвичайно гостинним. На урочистому відкритті змагань був присутній Міністр спорту Республіки Молдова, який у вітальному слові звертався до наших студентів українською мовою. Волейбольній команді не дуже пощастило на жеребкуванні, і вони посіли 4 місце, зате футболісти здобули золото змагань. Перемога дісталася нашим хлопцям дуже непросто, команди були достойними суперниками. У півфіналі команда БДМУ за 30 секунд до кінця гри програвала один м‘яч, тренер команди Андрієць М.М. ризикнув, замінивши воротаря ще одним гравцем. На останній секунді хлопці зрівняли рахунок і потім виграли по пенальті. Виступ наших спортсменів дуже сподобався молдовським вболівальникам і в обох команд утворилися імпровізовані фан-клуби.

Підтримували наших студентів їх тренери: старший викладач кафедри внутрішньої медицини ФР та СМ Андрієць М.М. (футбол) та викладач кафедри Хавруняк І.В. (волейбол). У складі нашої спортивної делегації на змаганнях був також асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, член іміджевої групи БДМУ Смандич В.С. та голова Студради БДМУ Романчук В.В.

Відбулися змагання з баскетболу

23-25 березня у Спортивному комплексі транспортного коледжу відбулися ігри Обласних Спортивних Ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації.

Баскетбольна команда БДМУ вже традиційно входить до трійки лідерів області разом з командами ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ. Цього року команда підтвердила свій статус, здобувши бронзу змагань.

Відбулися змагання першості університету з жіночого футболу

В останні дні квітня у Спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання першості університету з футзалу серед жінок.

Відбулися фінальні змагання з волейболу

20-22 квітня в університеті пройшли фінальні змагання Спартакіади БДМУ з волейболу.