Команда БДМУ з футзалу здобула золото у Молдові

4 жовтня збірні команди Буковинського державного медичного університету з волейб

4 жовтня збірні команди Буковинського державного медичного університету з волейболу серед жінок та футзалу брали участь у спортивному фестивалі з нагоди 70-річчя Кишинівського національного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану

. Спортивна дружба між нашими університетами триває вже кілька років. Дівчата волейболістки з Кишинева були гостями нашого міжнародного волейбольного турніру, а футболісти минулого року були учасниками їхнього футбольного турніру.

Цього року змагання були досить представницькими: 7 волейбольних та 10 футзальних команд. Прийом був надзвичайно гостинним. На урочистому відкритті змагань був присутній Міністр спорту Республіки Молдова, який у вітальному слові звертався до наших студентів українською мовою. Волейбольній команді не дуже пощастило на жеребкуванні, і вони посіли 4 місце, зате футболісти здобули золото змагань. Перемога дісталася нашим хлопцям дуже непросто, команди були достойними суперниками. У півфіналі команда БДМУ за 30 секунд до кінця гри програвала один м‘яч, тренер команди Андрієць М.М. ризикнув, замінивши воротаря ще одним гравцем. На останній секунді хлопці зрівняли рахунок і потім виграли по пенальті. Виступ наших спортсменів дуже сподобався молдовським вболівальникам і в обох команд утворилися імпровізовані фан-клуби.

Підтримували наших студентів їх тренери: старший викладач кафедри внутрішньої медицини ФР та СМ Андрієць М.М. (футбол) та викладач кафедри Хавруняк І.В. (волейбол). У складі нашої спортивної делегації на змаганнях був також асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, член іміджевої групи БДМУ Смандич В.С. та голова Студради БДМУ Романчук В.В.