Шановні професори, доценти і викладачі університету!

Шановні професори, доценти і викладачі університету!

Щиро вітаю Вас з Днем працівників освіти.

Професія освітянина заслуговує найвищої поваги й шани – кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за своїх учнів, за їх звершення та поразки, за їх майбутнє. І це дуже почесно. За словами відомої письменниці Майї Анджелоу «Якщо ти віднайдеш у своєму серці турботу про когось іншого, ти досягнеш успіху».

Буковинський державний медичний університет завжди пишався своїми Вчителями. У навчальному закладі працювали і працюють видатні науковці, лікарі, які завдяки своїй педагогічній майстерності, вмінню навчати лікувати виховують гідну зміну – нову генерацію медиків.

Дякуючи наполегливій роботі професорсько-викладацького складу, наш навчальний заклад завжди займає найвищі сходинки в освітянських рейтингах. Зазначимо, БДМУ – у трійці найкращих медичних університетів України за рейтингом Webometrics. За результатами «Консолідованого рейтингу» ЗВО України БДМУ – у 20 кращих вишів України.

Переконаний, шановні викладачі, що Ваша фаховість, багатий професійний досвід та відданість своєму покликанню стануть запорукою утвердження вищої медичної освіти на рівні кращих світових зразків, а студенти радуватимуть нас новими успіхами та досягненнями.

У день професійного свята, дорогі викладачі, щиро бажаю миру, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та підкорення нових вершин.

З повагою

Ректор                                                                               Тарас Бойчук