Спартакіада до 70-річчя БДМУ з волейболу

Упродовж 17-20 січня в університеті проходили фінальні змагання Спартакіади БДМУ до 70-річчя університету з волейболу.

Цьогорічні змагання відзначилися тим, що команди продемонстрували високий рівень технічної майстерності, красиву та емоційну гру. Та й результати і в хлопців, і в дівчат виявилися дещо несподіваними. Надзвичайно успішно виступив цього року фармацевтичний факультет. Дівчата здобули срібло, а хлопці – стали переможцями змагань. А загалом, результати наступні:

Чоловіки

ІІ місце – медичний факультет №1

ІІІ – місце – медичний факультет №2

Склад команди-переможця серед чоловіків:

Бізіля Іван – медичний факультет №4, “Педіатрія”, 4 курс;

Зизень Олександр – медичний факультет №4, “Педіатрія”, 4 курс;

Ситник Сергій – медичний факультет №4, “Педіатрія”, 2 курс;

Пшеничка Богдан – медичний факультет №4, “Педіатрія”, 2 курс;

Крикливець Руслан – медичний факультет №4, “Педіатрія”, 2 курс;

Собчинський Сергій – медичний факультет №4, “Педіатрія”, 3 курс;

Маслій Михайло – фармацевтичний факультет, 1 курс;

Радзіх Василь – фармацевтичний факультет, 1 курс;

Осадчук Михайло – фармацевтичний факультет, 2 курс.

Лазарук Василь – медичний коледж, “Сестринська справа”, 1 курс;

Жінки

І місце – медичний факультет №1

ІІ місце – збірна командна фармацевтичного факультету,медичного факультету № 4 та медичного коледжу

ІІІ – місце – стоматологічний факультет

Склад команди-переможця серед жінок:

(медичний факультет №1)

Мухіна Анастасія – 6 курс;

Поченюк Олена – 3 курс;

Черешньовська Оксана – 2 курс;

Ватаманюк Наталія – 6 курс;

Янчак Альвіна – 2 курс.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.

Консультативні виїзди у навчально-практичні центри

ПЕРВИННА МЕДИКО-САНІТАРНА ДОПОМОГА. Упродовж 4-5 червня співробітники кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету в складі завідувача кафедри, професора Семена Білецького, доцента кафедри Тетяни Казанцевої, доцента кафедри Оксани Петринич, асистента Аліни Соколенко здійснили консультативні виїзди до Навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги БДМУ на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини в с. Коровія Глибоцького району та с. Бояни Новоселицького району.
Під час виїздів проконсультовано 35 хворих. Надано організаційно-методичну допомогу з питань впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги на первинному рівні.

Співробітники БДМУ розповіли школярам про шкідливість тютюнопаління

17 березня музей макропрепаратів кафедри патоморфології БДМУ відвідали учні 9-го класу Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей (керівник групи – Семанюк М.К.)