Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладачі БДМУ зустрілися з підопічними геріатричного пансіонату

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона, який з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначається 11 квітня, співробітники кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології (доцент Яремчук О.Б.) спільно з лікарем кабінету екстрапірамідної патології Шваб Н.А., лікарями-інтернами відвідали Чернівецький геріатричний пансіонат.

Була проведена зустріч з медичним персоналом та мешканцями пансіонату. Доцентом Яремчук О.Б. прочитана доповідь на тему: "Хвороба Паркінсона: сучасні аспекти діагностики та лікування". В своїй доповіді Оксана Борисівна наголосила на важливому питанні ранньої діагностики хвороби Паркінсона, надання адекватної допомоги пацієнтам. Відзначена важлива роль фізичного навантаження, дієти, соціальної активності людей старшого віку для попередження виникнення хвороби. Лікарі-інтерни спеціальності "Неврологія" презентували комплекс фізичних вправ, які корисно робити в старшому віці, у тому числі при хворобі Паркінсона, для покращення самопочуття. Для мешканців пансіонату було подаровано санбюлетень "Хвороба Паркінсона - життя продовжується", а також невеличкі подарунки. Присутні на зустрічі могли поспілкуватися з доцентом Яремчук О.Б., лікарем Шваб Н.А., обговорити хвилюючі питання. Були оглянуті хворі з екстрапірамідною патологією, надано рекомендації.

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

1 грудня – День невролога

День невролога

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиросердно вітаємо неврологів з професійним святом, бажаємо творчих успіхів, міцного здоров’я, натхнення у вашій нелегкій праці.

«Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини»

У Києві 25 вересня 2014 відбулися збори Правління громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» на базі ДП «Клінічний санаторій «Жовтень» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця».

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.