Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Науковці БДМУ повернулися з міжнародної конференції у Празі

З 22 по 25 березня 2016 року у м. Прага (Чеська Республіка) відбулася Міжнародна конференція «Інновації в науці та освіті», в якій взяли участь делегації з 29 країн світу. У рамках конференції було представлено доповіді, які продемонстрували найновіші здобутки науки та сучасні освітні методики. До складу делегації кафедри судової медицини та медичного правознавства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» увійшли: завідувач кафедри, начальник КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, заслужений лікар України, д.м.н., проф. Бачинський Віктор Теодосович, доцент кафедри к.м.н., доц. Ванчуляк Олег Ярославович, асистент кафедри Гараздюк Марта Славівна. Членами делегації було презентовано результати використання лазерних спектрофотополяриметричних методів у судово-медичній практиці та науці з обґрунтуванням їх застосування, на прикладі робіт проф. Бачинського В.Т. та доц. Ванчуляка О.Я. «Метод спектрально-селективної лазерної Мюллер-матричної поляриметрії для діагностики гострої коронарної недостатності», а також ас. Гараздюк М.С., проф. Бачинського В.Т. та доц. Ванчуляка О.Я. «Визначення давності настання смерті за оптичними змінами структури полікристалічних плівок ліквору». Окрім науково-освітніх заходів організаторами конференції було запропоновано культурно-просвітню програму, яка включала в себе оглядову екскурсію історичним центром Праги, відвідування органного залу та прогулянку на пароплаві річкою Влтавою.

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),