Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Співробітники та студенти БДМУ долучилися до благодійної акції «З думкою про дітей»

1 червня 2017 року увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Співробітники кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», а саме проф. Плеш І. А., доценти Макарова О. В., Борейко Л. Д., Каратєєва С. Ю., асистенти Перижняк А. І. та Юрків О. І. разом із студентами I курсу (спеціальність - «Медсестринство», освітній рівень –«бакалавр») та студентами групи №1 IV курсу (спеціальність - «Педіатрія») медичного факультету №4, а також студентами групи № 7 III курсу медичного факультету №1 (спеціальність - «Лікувальна справа») долучились до благодійної акції «З думкою про дітей».

На зібрані кошти були придбані засоби гігієни та необхідні медикаменти для вихованців КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» м. Чернівці.