Співробітники та студенти БДМУ долучилися до благодійної акції «З думкою про дітей»

1 червня 2017 року увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Співробітники кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», а саме проф. Плеш І. А., доценти Макарова О. В., Борейко Л. Д., Каратєєва С. Ю., асистенти Перижняк А. І. та Юрків О. І. разом із студентами I курсу (спеціальність - «Медсестринство», освітній рівень –«бакалавр») та студентами групи №1 IV курсу (спеціальність - «Педіатрія») медичного факультету №4, а також студентами групи № 7 III курсу медичного факультету №1 (спеціальність - «Лікувальна справа») долучились до благодійної акції «З думкою про дітей».

На зібрані кошти були придбані засоби гігієни та необхідні медикаменти для вихованців КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» м. Чернівці.

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.