Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Співробітники та студенти БДМУ долучилися до благодійної акції «З думкою про дітей»

Співробітники та студенти БДМУ долучилися до благодійної акції «З думкою про дітей»

1 червня 2017 року увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Співробітники кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», а саме проф. Плеш І. А., доценти Макарова О. В., Борейко Л. Д., Каратєєва С. Ю., асистенти Перижняк А. І. та Юрків О. І. разом із студентами I курсу (спеціальність - «Медсестринство», освітній рівень –«бакалавр») та студентами групи №1 IV курсу (спеціальність - «Педіатрія») медичного факультету №4, а також студентами групи № 7 III курсу медичного факультету №1 (спеціальність - «Лікувальна справа») долучились до благодійної акції «З думкою про дітей».

На зібрані кошти були придбані засоби гігієни та необхідні медикаменти для вихованців КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» м. Чернівці.

 

Більше новин БДМУ: 

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

 БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.