Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Співробітники БДМУ взяли участь у міжнародній конференції в Австрії

Упродовж 13-14 березня у Відні проходила міжнародна конференція, присвячена сучасним методам діагностики та лікування захворювань кишечнику.

У форумі взяли участь понад 60 фахівців із Європи, Азії, Південної та Північної Америки, Африки, Австралії. До української делегації ввійшли представники БДМУ – професор І.Ю. Полянський та доцент В.В. Андрієць.

Учасники мали змогу ознайомитись із сучасними методами діагностики захворювань кишечнику, оцінити ефективність новітніх технологій лікування таких хворих, профілактики ускладнень. Наукова атмосфера доповнилась незабутніми враженнями від красоти Відня, який за архітектурою і аурою дещо нагадує Чернівці, діляться враженнями співробітники БДМУ
Вівторок, 20 березня 2018